Донецька обласна федерація рукопашного бою

Донецька обласна федерація рукопашного бою (ДОФРБ) зареєстрована в 2002 році і є офіційним представництвом Національної федерації рукопашного бою України. З 2006 року Президентом Федерації став Андрій Альоша, а постійним партнером - Фінансово-промислова корпорація «DMS». За цей час ДОФРБ завоювала титул кращої в Україні і право бути представленою на міжнародних змаганнях у складі збірної країни найбільшою кількістю. ДОФРБ з 2007 року реалізує програму «Знання, здоров'я, сила», в рамках якої і працюють безкоштовні секції в школах Донецька.

Протягом 7 років при постійній підтримці Фінансово-промислової корпорації «DMS»  в школах Донецька працюють безкоштовні секції з рукопашного бою. Ініціатива - створити в Донецьку при школах секції, де діти зможуть безкоштовно займатися спортом, належить депутату Донецької міської ради, Президенту Донецької обласної федерації з рукопашного бою Андрію Альоша.

Зараз у секціях займаються більше 500 дітей. Тренують їх молоді тренера, серед яких майстри спорту і чемпіони України, Європи та світу з рукопашного бою та єдиноборств. Завдяки фінансовій підтримці депутата Донецької міської ради Андрія Альоша, всі секції забезпечені необхідним спортивним інвентарем. Всі спортивні зали шкіл обладнані татамі, спортивною екіпіровкою для роботи юних спортсменів на снарядах.

Крім тренувань в школах Донецька, Донецька обласна федерація з рукопашного бою проводить турніри, які готують спортсменів до змагань обласного рівня.

Завдяки підтримці Фінансово-промислової корпорації «DMS», для кращих спортсменів ДОФРБ регулярно організовуються різні заходи: походи на ковзанку, в кіно, цирк. Все це ще більше згуртовує хлопців.

Донецька обласна федерація рукопашного бою працює над збільшенням кількості безкоштовних секцій у школах Донецька. Однак не у всіх школах міста є технічні можливості організації таких секцій.

Школи м.Донецьк, в яких організовані безкоштовні секції з рукопашного бою:

1. ДОШ №106, Петровський р-н, вул. Петровського, 255;

2. ДОШ № 57 - Київський район, вул. Яснополянська, 3;

3. ДОШ №40 - вул. Клёнова, 1а;

4. Марьяновська школа - Старобішевський район, вул. Мира, 13;

5. ДОШ №110 - Петровський район, вул. Углегорська, 1;

6. ДОШ №114 - Петровський район, вул. Стаханова, 8;

7. ДОШ №107, Петровський р-н, вул. Архітекторів, 21А;

8. ОШ № 32, м. Макіївка, вул. Черняховського, 4