Соціальний капітал

В основі нашого бізнесу - відповідальність і відповідність кращим світовим економічним і соціальним стандартам. Керуючись цими принципами у своїй роботі, команда Фінансово-промислової корпорації DMS робить свій внесок у зміцнення економічного потенціалу Донецької області та України в цілому, у підвищення добробуту людей і вирішення їхніх соціальних проблем. 

Створення нових робочих місць для фахівців у різних галузях економіки, підвищення рівня виробничої безпеки, реалізація програм у сфері охорони здоров'я, забезпечення гідної оплати праці та сприятливих умов для реалізації професійного потенціалу, інвестиції в навчання наших співробітників - це частина корпоративної філософії DMS. 

У наших пріоритетах також - підтримка екологічного балансу, створення екологічно безпечних виробництв і впровадження інвестиційних програм, що сприяють розвитку альтернативних, таких, що не забруднюють навколишнє середовище, технологій отримання палива та електроенергії. 

Допомога територіальним громадам у вирішенні побутових проблем, підтримка соціальних ініціатив, спрямованих на поліпшення якості життя людей, - всі ці напрямки діяльності лежать в основі взаємин DMS з жителями Донецького регіону та України в цілому. 

Благодійна діяльність є для Корпорації DMS важливою складовою системи менеджменту, місії компанії та її бізнес-стратегії. Підприємства Фінансово-промислової корпорації DMS створюють власні і підтримують існуючі в Донецьку і Донецькому регіоні соціальні проекти. Сьогодні системна робота проводиться за двома основними напрямками: популяризація спорту і здорового способу життя серед дітей, підлітків та молоді, а також надання допомоги дітям-сиротам.

Соціальні програми корпорації

Дитячий будинок № 1 в Куйбишевському районі м. Донецька Донецька обласна федерація рукопашного бою