Місія

Наша місія - дати працюючим людям та їхнім родинам упевненість у завтрашньому дні. Ми прагнемо, щоб діяльність Корпорації DMS приносила відчутну соціальну користь, життя людей ставало кращим, наповнювалася новими можливостями. 

Захист тих категорій населення, які найбільше цього потребують, допомогу дітям-сиротам, людям з обмеженими фізичними можливостями, ветеранам Великої Вітчизняної війни, пенсіонерам, підтримка спортсменів - це наша позиція. Ми націлені на розвиток діючих соціальних програм підтримки територіальних громад, створення екологічно безпечних виробництв, всебічної популяризації спорту та здорового способу життя, підтримки процесу відродження православних цінностей.

Корпорація має репутацію надійного партнера, який завжди виконує свої зобов'язання.DMS інвестує в розвиток існуючих виробництв, розширення бізнесу, нарощування комерційних активів, розвиток інноваційних виробництв,  удосконалення кінцевого продукту, його відповідність світовим стандартам якості за рахунок системності і послідовності в реалізації наших планів.