Історія

Фінансово-промислова корпорація DMS створена в 2007 році. Підприємства до цього часу мали 10-річний досвід роботи в різних сегментах регіонального та національного ринків: металургії, вуглевидобутку, ремонту залізничного рухомого складу, зовнішній рекламі, у сфері надання послуг з перевезень та комплексної охорони бізнесу, сільського господарства, будівництва, реалізації та управління нерухомістю 

Сьогодні до складу Корпорації входить більше 30-ти підприємств, які впевнено освоюють енергетичний ринок і галузі сільського господарства та виноробства, ринок нерухомості, сфери виробництва альтернативних видів палива, збору та переробки ТПВ; надають фінансові послуги, виробляють промислове обладнання, добувають корисні копалини. 

Перші підприємства, згодом об'єднані в Корпорацію, з'явилися на рубежі 1990-х - 2000-х років. У 1998 році - на ринку металопрокату та вугілля, трохи пізніше - у сфері охоронних послуг. 

З 2003 року розвивається підприємство зовнішньої реклами «Борди Украіни Медіа», яке сьогодні входить до 10-ки найбільших національних операторів. 

 З 2005 року професійне будівництво стало здійснювати ТОВ «Укрбілдінг Корпорейшн».Сьогодні підприємство є постійним партнером Донецької міської ради у реалізації проектів з будівництва об'єктів соціальної та транспортної інфраструктури і лідером регіону з будівництва соціального житла, поповнюючи сегмент житлової нерухомості Донецька якісними і доступними новобудовами.

У 2005 році створено ТОВ «ПКФ Транспортна експедиційна лізінгова компанія «МТС». Компанія здійснює повний ремонт будь-якого залізничного рухомого складу та постачання запчастин для залізничного транспорту. 

У 2007 році підприємства об'єдналися в Корпорацію, Президентом Корпорації став Андрій Альоша. У цьому ж році у Корпорації DMS з'явився новий офіс.

За підсумками 2008 року «Укрбілдінг Корпорейшн» посіла 25% будівельного ринку Донецька. І з тих пір міцно утримує заслужено завойовані позиції. З 2008 по 2013 рік обсяги будівництва житла та об'єктів благоустрою збільшилися з 20-ти до 50-ти тисяч кв.м.

З 2009 року «Борди України Медіа» входить в 10-ку найбільших національних операторів. З 2011 року ТОВ «Борди України Медіа» займає 8 - е місце в 10 - ці найбільших національних операторів  і 1- е місце в Донецькій області в сегменті конструкцій мережевого формату 3 * 6 м.

Фінансово-промислова корпорація DMS впевнено утримує лідерські позиції в традиційних для себе галузях. А накопичений діловий досвід дозволяє не тільки формувати програми щодо залучення інвестицій в реальний сектор економіки регіону, а й готувати плацдарм для просування на зарубіжні ринки.

Історія Фінансово-промислової корпорації DMS - це історія людей, які, створюючи власний бізнес, формували ринок в період становлення економіки. Ми виросли як самостійні ділові одиниці, створюючи реальні виробництва, в той час, коли сили та ідеї підприємців тільки починали концентруватися навколо вирішення стратегічних завдань. 

З 2013 року Корпорація працює в галузі сільського господарства.

Співробітники Корпорації - це команда однодумців, згуртованих, цілеспрямованих, відповідальних людей, завдяки яким DMS стає впливовим учасником національних соціально-економічних процесів і надійним партнером для міжнародної бізнес-кооперації.