ТОВ «Українська будівельна корпорація»

ТОВ «Українська будівельна корпорація», «Укрбілдінг Корпорейшн» (ТОВ «UВС») розпочала свою діяльність у січні 2005 року. Сьогодні підприємство виконує повний комплекс робіт - від проектування до введення в експлуатацію об'єктів різної функціональності, поверховості та складності - громадського, промислового і транспортного призначення, виробляє широкий асортимент металоконструкцій. За майже 10-річний період роботи підприємство увійшло до п'ятірки провідних компаній Донецька за обсягами будівництва.

Штат підприємства укомплектований кваліфікованими інженерно-технічними працівниками, на підприємстві 3 будівельних ділянки, працюють відділи: виробничо-технічний, відділ охорони праці, кошторисно-договірний відділ, відділ матеріально-технічного постачання.

У штаті підприємства 60 постійно працюючих кваліфікованих фахівців різних робочих професій: бетонщики, арматурники, зварювальники, муляри, монтажники сталевих та залізобетонних конструкцій, плиточники, обробники та професіонали інших спеціальностей.

З моменту створення підприємство постійно і впевнено розвивається і нарощує свій потенціал і потужність. У складі корпорації власний завод залізобетонних виробів, БРУ, кар'єр з видобуду піску, власна автобаза, в якій крім автотранспортних засобів мається будівельна техніка - екскаватори, бульдозери, навантажувачі, вантажопідйомні крани, авто-бетонозмішувачі, бетононасос потужністю 75м3/годину, висота подачі бетону - 32 м., компресори, зварювальні апарати, вібратори та інші.

Будівельні ділянки в повному обсязі забезпечені інструментом і засобами малої механізації.

Для зведення конструкцій з монолітного залізобетону, нами придбана опалубка фірми- виробника «Буд Майстер» м. Павлоград.

В якості Генпідрядника, починаючи з 2005р. по 2013р., наше підприємство виступало на будівництві таких об'єктів:

- Реконструкція та переобладнання будівлі школи робітничої молоді під офісний центр з будівництвом адміністративного корпусу по пр. О. Матросова, 24-а в Куйбишевському районі м. Донецька, де загальнобудівельні роботи виконувалися власними силами - 100%;

- Будівництво шляхопроводу на перетині пр. Ілліча та Красногвардійського проспекту в Калінінському районі м. Донецька, де власними силами в обсязі 100% виконані роботи по монолітній плиті шляхопроводу та інші загальнобудівельні роботи (на забивання паль залучалися спеціалізовані організації: ТОВ «Південьтрансбуд» м. Миколаїв, та АТ «Шахтспецбуд» м. Донецьк);

- Будівництво виставкового центру по вул. Артема між житловими домама №№ 161-163 у Київському районі м. Донецька, де загальнобудівельні роботи виконувалися власними силами - 100%; Це сучасна окремо розташована будівля за індивідуальним проектом із застосуванням прогресивних матеріалів і технологій, каркас - монолітний залізобетон;

- Будівництво 4 -х поверхового монолітного залізобетонного будинку торгово-виставкового комплексу по пр. Таманскому в Київському районі загальною площею 2750 м2, благоустрій - 1834,5 м2;

Загальнобудівельні роботи виконані власними силами - 100%;

- Житловий будинок №6 по Ул. Аравійська, 16-ти поверховий монолітний житловий будинок в районі «Південних схилів»;

- Реконструкція спортивного комплексу «Кіровець» в Кіровському районі. Власними силами виконано роботи з влаштування монолітних залізобетонних підпірних стінок і трибун;

- Реконструкція благоустрою об'єктів міста Донецька, зокрема: реконструкція б. Пушкина на ділянці від Пр. Театральний до Облдержадміністрації, реконструкція б. Шевченко від вул.  50- річчя СРСР до вул. Артема, реконструкція пр. Ильича від пл. Леніна до пл. Конституції; реконструкція вул. Челюскінців від пр. Тітова до вул. Артема, будівництво розворотного кільця по пр. Миру, реконструкція парку «Перемоги» в Калінінському районі та багато інших об'єктів.

В якості Замовника наше підприємство брало участь у будівництві таких об'єктів:

- 2-х секційний 16-ти поверховий житловий будинок №3 по вул. Купріна в Ленінському районі м. Донецька.  

- «Реконструкція приміщень 1-го і 2-го поверхів існуючої будівлі ЗОШ №63 з прибудовою додаткових приміщень по вул. Степаненко,10 у Куйбишевському районі м. Донецька».

Нагороди

ТОВ «Українська будівельна корпорація» є неодноразовим переможцем будівельних конкурсів та виставок. В архіві підприємства - подяки та почесні грамоти від керівників міста та області за внесок в архітектурно-будівельний розвиток Донецька.

Диплом переможця конкурсу «Донецьк. Погляд у майбутнє. 2007» (номінація «Дорожнє будівництво»). - Проектно-будівельний клуб-2007.

Грамота Української Православної Церкви (Донецька Єпархія Свято-Петро-Павлівський Храм в м. Ясинувата).

Подяка відділу освіти Куйбишевської районної у м. Донецьку ради за надання в 2006 р. допомоги в поліпшенні матеріально-технічної бази ДДУ №56.

Грамота Куйбишевської районної у м. Донецьку ради за активну участь у виконанні програми соціально-економічного розвитку Куйбишевського району (2007).

Почесна грамота Донецького міського голови за активну участь у виконанні програми соціально-економічного розвитку Київського району м. Донецька (2007).

Грамота Київського районного м. Донецька ради за активну участь у виконанні програми соціально-економічного розвитку Київського району.

Подячний лист ДОФРБ (Донецької обласної Федерації рукопашного бою) (2009).

Подяка Донецького міського голови за сумлінну працю у будівельній галузі та у зв'язку з Днем будівельника (2010).

Подяка ДОФРБ (Донецької обласної Федерації рукопашного бою) за підтримку та вагомий внесок у розвиток рукопашного бою на території Донецької області.

Диплом переможця конкурсу «Донецьк. Новий рівень. 2011» (номінація «Благоустрій») - Проектно-будівельний клуб-2011.

Подячний лист КП «ШРБУ» за довіру, підтримку, надійні партнерські відносини та взаємовигідне співробітництво.

Подяка Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» за своєчасне і якісне виконання робіт з будівництва об'єкта «Реконструкція приміщень 1-го і 2-го поверхів існуючої будівлі ЗОШ №63 з прибудовою додаткових приміщень по вул. Степаненко, 10 у Куйбишевському районі м. Донецька» (2013).

Подячний лист ЗОШ №63 за будівництво нового корпусу школи (2013).

Нагорода від проектно-будівельного клубу Донецька за реконструкцію парку Перемоги в Калінінському районі (грудень 2013) 

Нагорода від проектно-будівельного клубу м.Донецьк за реконструкцію спортивного комплексу «Кіровець» (грудень 2013)

Наше підприємство має великий досвід співпраці зі спеціалізованими субпідрядними організаціями, такими як Донецьке ССМУ-1, СУ «Доменстрой», ТОВ «Спецпідзембуд», СПМК-85, ТОВ «Данком» та рядом інших підприємств, а також з підприємствами - постачальниками будівельних матеріалів, з якими склалися довгострокові партнерські відносини.

У найближчій перспективі ТОВ «Українська будівельна корпорація» планує створення структурних підрозділів:

відділів підготовки будівництва об'єктів у регіонах України  і створення проектної групи.