ТОВ «Шквал»

ТОВ «Шквал» (діє на підставі ліцензії МВС України АВ № 325034 від 20.03.2007 року) - багатопрофільне підприємство, що надає послуги в сфері комплексної безпеки об'єктів охорони, з перевезення товарно-матеріальних цінностей, охороні державних і приватних об'єктів, супроводу вантажів і забезпечує захист від рейдерських атак. ТОВ «Шквал» спеціалізується на охороні великих промислових об'єктів, а також надає послуги з комплексного обстеження будівель, приміщень та інформаційних систем з метою виявлення засобів несанкціонованого знімання інформації. Агентство було засновано в 2005 році і сьогодні надає послуги на території Донецької, Харківської, Запорізької областей та АР Крим. Завоювання довіри в сфері приватних охоронних послуг стало запорукою успішності ТОВ «Шквал» з самого початку діяльності підприємства.

Більше 60% клієнтів агентства користуються його послугами на постійній основі. В основу ефективної діяльності підприємства покладені професіоналізм, високі аналітичні здібності співробітників, ефективну взаємодію з правоохоронними органами, оперативне вирішення поставлених завдань, а також використання новітніх технологічних розробок в галузі засобів охорони.

Особовий склад «Шквал» - це фізично міцні, ліцензовані співробітники без шкідливих звичок, які володіють високими професійними навичками та досвідом, що пройшли службу в армії, а також підготовку в спеціальних навчальних центрах за профілем охоронної діяльності. Основою високої готовності персоналу до виконання службових завдань є регулярні заняття з підвищення професійного та спортивного рівня підготовки.

За бажанням замовника ТОВ «Шквал» здійснює охоронну діяльність із застосуванням спеціальних засобів активної (газовий балон, пістолети газові та шокові) і пасивної (каски, бронежилети) самооборони, засобів зв'язку, а також укомплектований автомобілями. У найближчій перспективі агентство планує здійснювати пультової охорону об'єктів з використанням патрулів і груп швидкого реагування.

Професіоналізм, бездоганна репутація, надійність, конфіденційність, доступні ціни - завдяки цим принципам ТОВ «Шквал» успішно діє на ринку послуг безпеки, постійно розширюючи свою клієнтську мережу.