ТОВ «ЕКО-СОЮЗ»

Підприємство створено в 2007 році з метою вивчення можливостей виробництва і застосування альтернативного палива CDR та інших продуктів утилізації ТПВ. На замовлення ТОВ «ЕКО-СОЮЗ» проведено ряд фундаментальних досліджень провідними інститутами Харкова та Києва, результати яких лягли в основу інвестиційного проекту. Мета останнього полягає у формуванні екологічно безпечної системи переробки відходів в Україні, а саме: створення умов, які сприяють забезпеченню повного збирання, транспортування, утилізації, знищення та захоронення твердих побутових, промислових та небезпечних відходів, а також обмеження їх негативного впливу на навколишнє природне середовище і здоров'я населення.

Рішення даної задачі передбачається здійснити за допомогою будівництва і запуску сміттєпереробних заводів у Миколаївській, Донецькій та Львівській, а потім і інших областях України.

Переробка ТПВ дозволить отримати альтернативне паливо CDR, а також додаткові продукти для використання у виробництві клінкеру на цементних заводах.

Сьогодні підприємство має в своєму розпорядженні спеціальний майданчик в Миколаївській області, розташований в промисловій зоні. На 24 га розміщений цілісний майновий комплекс - необхідні для сміттєпереробного виробництва будівлі та споруди загальною площею більше 10 тис. м. кв. Залучення інвестицій дозволить почати переробку ТПВ, що дасть можливість ТОВ «ЕКО-СОЮЗ» стати стратегічним постачальником палива для розташованих поруч цементних виробництв.