Рекламне агентство «Борди України Медіа»

Рекламне агентство «Борди України Медіа» - національний оператор зовнішньої реклами. Компанія має розпорядженні потужну мережу рекламних площин на Південному Сході України - у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській областях, а також в АР Крим та в обласних центрах Центральної України.

На сьогоднішній день адресна програма ТОВ «Борди України Медіа» представлена ​​1300 рекламними площинами по всій території України, проте агентство не зупиняється на досягнутому. У найближчій перспективі - масштабне збільшення кількості рекламоносіїв в національному масштабі.

ТОВ «Борди України Медіа» займає 8-е місце в 10-ці найбільших національних операторів України і 1-е місце в Донецькій області в сегменті конструкцій мережевого формату 3*6 м.

Стратегія розвитку агентства відповідає сучасним тенденціям ринку зовнішньої реклами, а її доведена ефективність зобов'язує компанію формувати стандарти діяльності успішного оператора. Роботу фахівців підприємства відрізняють оперативність, швидкість реагування та оригінальність, індивідуальний підхід при формуванні кампаній, не обманюють найсміливіші очікування. Агентство розміщує рекламу на біг-бордах, сіті-лайтах, Флекс, призматронах, беклайтах та інших рекламних конструкціях, формуючи оригінальні, творчі та економічно обґрунтовані рекламні концепції, що забезпечують ефективність реклами.

Основний вид діяльності ТОВ «Борди України Медіа» - розміщення зовнішньої реклами. Також ТОВ «Борди України Медіа» надає наступні види послуг:

- Медіабаінг - розміщення реклами в будь-якій частині і населеному пункті України на конкурентних умовах;

- Виготовлення рекламних конструкції (біг-борди, сіті-лайти, беклайти, Флекс).

Конкурентні переваги ТОВ «Борди України Медіа».

1. Стабільність - працює на ринку з 2005 р.

2. Довірити проведення рекламних кампаній як від приватних осіб так і транснаціональних компаній. Клієнтами ТОВ «Борди Ураїни Медіа» є медіа-групи: «Груп М», «ADV», «ОМD» і д.р., а також транснаціональні компанії Комфі, LG, Практікер, Інтертоп, Метро та ін.

3. Оперативне виконання замовлення: 3 дні на поклейку, 2 дні на фотозвіт, також враховуються індивідуальні потреби клієнтів.

4. Досвід співробітників в зовнішній рекламі більше 10 років.

5. Власні бригади. Поклейщики і відповідна техніка.

6. Системний моніторинг якості надаваних послуг (2 рази на тиждень здійснюються об'їзди рекламоносіїв).

7. Наявність GPS моніторингу, який дозволяє контролювати роботу призм і своєчасно усувати виникаючі недоліки призматронів. ( http://bordy.ua/services/novye-tehnologii-v-oblasti-naruzhnoy-reklamy)

8. Надання податкового кредиту.

9. Світлодіодне освітлених рекламних конструкцій.

10. Участь у проекті «Дорс Консалтинг». Рекламоносії ТОВ «Борди України Медіа» включені в базу даних аналітичної компанії, що надає клієнтові незалежну оцінку ефективності розміщення рекламоносіїв та поточний моніторинг якості наданих послуг.