Комерційний капітал

До складу Корпорації входить понад 30-ть підприємств, що працюють в галузях металургії, займаються ремонтом рухомого залізничного составу, вуглевидобутком та видобутком інших корисних копалин. Підприємства також успішно працюють у сферах будівництва, здійснюють діяльність у сфері фінансових послуг, оптовій торгівлі ПСМ,металом та трубним прокатом, постачання залізничних запчастин, сільскому господарстві, надають послуги будівельної техніки, перевезення грузов автомобільним транспортом, здійснюють переробку відходів тяжкої металургії. 

ТМ «DMS» зареєстрована в 2007 році.

З року в рік DMS нарощує обсяги виробництва, освоює нові ринки збуту, будучи рушійною силою багатьох позитивних змін у соціально-економічному розвитку Донецької області та держави. 

У професійному активі Корпорації багато успішних проектів. В основі нашого успіху - досвід роботи в сегментах, цікавих для вітчизняних і зарубіжних інвесторів. Сучасні виробничі потужності, високий професіоналізм згуртованої команди DMS, здатність створювати якісні інвестиційні проекти відкривають нові можливості для динамічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності Корпорації. Все це дозволяє DMS міцно закріпити лідируючі позиції не тільки на регіональному, а й на державному та міжнародному ринках.


Основні сектори бізнесу

Металургія і нафтопродукти

Вуглевидобуток і видобуток корисних копалин

Діяльність у сфері альтернативної енергетики і управління ТПВ

Будівництво та будівельне виробництво

Рекламна діяльність

Охоронна діяльність

Залізничний транспорт

Факторінгова діяльність