Кар'єра в DMS

Відправити резюме або анкету

Корпорація DMS гарантує повний соціальний пакет для своїх співробітників. Система заробітної плати і преміювання носить мотивуючий характер і орієнтує працівників на досягнення необхідного результату.

Корпорація також піклується  про здоров'я та відпочинок своїх співробітників. Співробітники Корпорації мають можливість безкоштовно відвідувати цирк, каток, хокейні матчі та інші розважальні заходи, що проходять в місті.

Також усім співробітникам Корпорації компенсується в певному розмірі вартість абонемента в тренажерні зали, фітнес-клуби, басейни, спортивні секції м. Донецька.

Працівникам Корпорації також надаються індивідуальні соціальні пільги, такі як підвищення кваліфікації за рахунок Корпорації на платних короткострокових курсах, участь у семінарах, тренінгах.

Всі співробітники Корпорації можуть брати участь у програмі добровільного медичного страхування, в рамках якої отримати страхове відшкодування за медичні послуги та медикаменти.

Також співробітники DMS мають пільгу на оздоровлення дітей в літній період.

Однією зі своїх найважливіших конкурентних переваг ми вважаємо нашу команду. Тому й основні завдання в даному напрямку бачимо у створенні для співробітників максимально комфортних умов праці, що дозволяють реалізувати наявний потенціал, адекватної системи її оплати, можливостей навчання та кар'єрного росту. Корпорація як роботодавець цікава сьогодні і для молодих починаючих фахівців, і для досвідчених високопрофесійних кадрів.

По-перше, компанія має більш ніж 10-річний досвід роботи в різних галузях економіки, у тому числі в секторі реального виробництва. Його вивчення - це шанс придбати нові знання і максимально ефективно їх використовувати. 

По-друге, довгострокові плани розвитку і потужні фінансові ресурси дозволяють рости і розвиватися разом з Корпорацією, що представляє інтерес не тільки для молодих фахівців, але і досвідчених працівників. Система заробітної плати носить мотивуючий характер і орієнтує працівників на досягнення необхідного результату.

По-третє, Фінансово-промислова корпорація DMS постійно ставить перед собою амбітні цілі, які роблять роботу захоплюючою і відкривають широкі можливості реалізації навичок навіть для вибагливих фахівців, що володіють безперечним професіоналізмом та інноваційним мисленням.

Корпорація постійно формує кадровий резерв у всіх стратегічних напрямках діяльності. Ми пропонуємо Вам стати частиною високопрофесійної команди і повною мірою реалізувати власний потенціал для особистого та командного успіху.